<
>
swopdoc logo
Download
a) trade for free
b) buy for 6.24 $
Document category

Homework
Linguistics

University, School

National Technical University Ukraine - Kiew

Author / Copyright
Text by Sharon D. ©
Format: PDF
Size: 0.13 Mb
Without copy protection
Rating [details]

Rating 5.0 of 5.0 (1)
Live Chat
Chat Room
Networking:
0/0|0[0.0]|2/3More documents
Hygiene of voice. Фо&­#10­88;l­4;у ку&­#10­83;n­0;т пр&­#10­86;m­2;е го&­#10­83;l­6;с Ос&­#10­86;k­3;л го&­#10­83;l­6;с вч&­#10­80;m­0;е Гі&­#10­75;o­0;є го&­#10­83;l­6;с пе&­#10­76;k­2;г Вп&­#10­88;k­2;в дл&­#11­03; ві&­#10­76;l­5;о го&­#10­83;l­6;с 2 Зміст Вступ 3 Розділ 1. Формування культури професійного голосу 5 Розділ 2. Особливості голосу вчителя 15 Розділ 3 . Гігієна голосу педагога 18 Розділ 4. Вправи для відновлення голосу 21 4.1 Пальчикова гімнастика 23 4.2 Нейропсихологіч­ний комплекс 25 4.3 Дихальна гімнастика 27 4.4 Артикуляційна гімнастика 28 4 5 Інтонаційно - фонетичні вправи 30 4.6 Скоромовки 31 Розділ 5. Якість усної мови 32 Висновок 36 Список використаної літератури: 38 Вступ Педагогічна діяльність вимагає від людини великої самовіддачі, оскільки вона побудована на спілкуванні, яке повинне бути щирим, переконливим. Урок, бесіда або інша форма занять з дітьми вимагає не тільки глибоких професійних знань, але і високого рівня загальної культури,
24 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. Г.С. СКОВОРОДИ ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ Індивідуальне науково-дослідн­е завдання з дисципліни «МРДХК» на тему «Дитячий хореографічний колектив сучасного бального танцю» Виконав: студент 12 групи Макєєв Євгеній Перевірив: викладач МРДХК Пінчук С.І. Харків, 2013 План: Поняття про дитячий хореографічний колектив (ДХК) сучасного бального танцю і його функції Сутність Мета Завдання Функції Структурні елементи ДХК і фактори, що їх утворюють Класифікація ДХК Динаміка розвитку колективу по А.С. Макаренко Стадії розвитку ДХК через систему А.Н. Лутошкіна Шляхи згуртування ДХК Список джерел Додатки та висновки: Доповнення про поняття ДХК СБТ і його функції [1; 1.2] Класифікація ДХК [3] Поняття про дитячий хореографічний колектив (ДХК) сучасного бального танцю і його функції Що представляє собою дитячий хореографічний (творчий) колектив? В даний час в Україні існує велика кількість різних форм обєднань любителів бальних танців, які називаються студіями, клубами, школами, але не колективами. Ця тенденція, яку можна вважати негативною, в основному повязана з соціально-еконо­міч­ними чинниками розвитку нашої країни. І, тим не менше, кожна студія або клуб є потенційною базою для створення творчого колективу – більш досконалої організаційної форми, що дозволяє

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

Національний технічний університет України

"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Факультет лінгвістики

Кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови


Допускова робота

з предмету «Основи теорії мовної комунікації»

на тему «Комунікативний паспорт персонажів роману Сесілії Агерн

«P.

S. Я кохаю тебе. Розділ 3»


Виконала:

студентка групи ЛА-61

Черниш Вікторія Ігорівна

Перевірила:

Демиденко Ольга Павлівна,

доцент


Київ-2018

Зміст

Вступ 4

 1. Контекст і ситуація спілкування

1.1 Місце і час спілкування 5

1.2 Канали комунікації 5

1.3 Комунікативний шум 5

Зворотній зв’язок 6

 1. Комунікативний паспорт учасників спілкування

2.1 Мета учасників спілкування 6

2.2 Комунікативна ініціатива 7

2.3 Комунікативні стратегії 7

2.4 Оцінка комунікативних стратегій учасниками спілкування 7

2.5 Психологічний стан учасників спілкування 8

2.6 Соціальні й комунікативні ролі учасників спілкування 8

2.7 Виявлення тактик комунікативної поведінки учасників спілкування 9

2.8 Прийоми впливів на співбесідника 9

  1. Характеристика соціальних і комунікативних ролей. Зміна комунікативних ролей учасників спілкування 9

2.10 Складові комунікативного кодексу 10

2.11 Виявлення дії загальних законів спілкування 10


 1. Аспекти мовного коду в комунікації (мовленнєвий паспорт персонажів)

3.1 Найчастотніші типи мовленнєвих актів 11

3.2 Мовленнєві жанри 11

3.3 Норми культури мовлення 12

3.4 Мовленнєві помилки 12

3.5 Засоби непрямого спілкування 12

3.6 Риторичні аспекти спілкування 12

3.7 Засоби мовного етикету 13


4. Роль паралінгвістичних засобів спілкування 13


5. Дискурсивні характеристики спілкування 14


Висновки 15


Вступ


Сесілія Ахерн - визнаний майстер сучасного роману. «P.S. Я кохаю тебе» вважається однією з кращих її книг. Це романтична історія про досконале кохання двох людей, створених один для одного і про те, що любов виявляється сильнішою за смерть. Головна героїня книги - Холі Кеннеді - втрачає коханого чоловіка і занурюється в глибоку депресію. Вона закривається в будинку і відмовляється взаємодіяти з навколишнім світом. Але люблячий чоловік, помираючи від раку, заздалегідь подбав про те, як Холі буде переживати розлуку. Щомісяця, першого числа, вона отримує по одному листу, що був написаний ним перед смертю. Ці послання повинні допомогти Холі пережити втрату коханої людини і навчити її жити заново. Кожне з них закінчується постскриптумом «Я кохаю тебе». І кожен раз, не в змозі відмовити єдиному, кого вона любила, Холі підкоряється настановам покійного чоловіка. Десять листів, десять кроків назустріч життю.


За основу своєї роботи я обрала саме цей твір, адже це приголомшливий роман про любов, про гірку втрату коханої людини, і про те, чи є час гарним лікарем. Біль, смуток, відчай, сум - всі ці емоції читач переживає разом з головною героїнею, в характері якої, здається, є щось близьке для кожного з нас. Роман «P.S. Я кохаю тебе» був екранізований і зібрав величезну аудиторію шан.....[read full text]


This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadДопускова робота з предмету «Основи теорії мовної комунікації» на тему «Комунікативний паспорт персонажів роману Сесілії Агерн «P. S. Я кохаю тебе. Розділ 3»
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis 1. Контекст і ситуація спілкування


  1. Місце і час спілкування, їх вплив на перебіг комунікації

Місце спілкування – будинок Холлі

Час – ранок

«Было светло и довольно прохладно. Видимо, раннее утро.»

Спілкування відбувається між двома жінками – Холлі та Шерон. Майже місяць тому Холлі втратила свого чоловіка, тому її стан був досі нестабільним та пригніченим.

  1. Канали комунікації

Використовується усна комунікація — найбільш поширений метод обміну інформацією між людьми. Спілкування – безпосереднє, обличчя в обличчя.

  1. Комунікативний шум

Фізичний шум: «Ну и духотища тут у тебя! Ты когда последний раз окно открывала?»

Фізіологічний шум: «Толком не проснувшись, Холли пошла открывать, по дороге пытаясь понять, действительно ли Шэрон сошла с ума или это только так кажется спросонья.»

Оскільки Шерон несподівано з’явилася біля дверей Холлі, остання навіть не встигла збагнути, що сталося, і хто це навідався до неї спозаранку.

Психологічний шум: «Да, наверное, я действительно пытаюсь справиться… Я уже все гла.....

  1. Зворотній зв’язок

Нестабільний. На початку розмови ініціатором виступає Шерон. Вона також проявляє себе як хороший реципієнт. Холлі, в свою чергу, почуває себе невпевнено, але згодом Шерон остаточно приваблює її своєю відвертістю та прямолінійністю, тож Холлі іде на контакт:

«– Да, Шэрон, прости, ради бога. Я тут немного задремала…

Боже, Холл, ты выглядишь просто ужасно, – сказала Шэрон, вглядевшись в ее лицо, и заключила ее в объятия.

Ну спасибо, – хмыкнула Холли и захлопнула за ней дверь.

Шэрон никогда не отличалась излишней деликатностью, но именно за это Холли ее и любила.»


 1. Комунікативний паспорт учасників спілкування


Мета учасників спілкування

  1. Комунікативна мета:

Шерон спробувати вивести подругу зі стану депресїї, допомогти їй у моарльному плані, розважити:

«Нет, дорогая, я не буду спокойно смотреть, как твоя квартира зарастает грязью, хоть все остальные и делают вид, что это нормально. Сходи в душ, пока я тут вожусь, а пото.....

This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadДопускова робота з предмету «Основи теорії мовної комунікації» на тему «Комунікативний паспорт персонажів роману Сесілії Агерн «P. S. Я кохаю тебе. Розділ 3»
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis

«– Я же твоя подруга, Холл. Кто тебе поможет, если не я?»


Холлі – визнати що вона потребує допомоги, об'єктивно оцінити свою здатність впоратися з ситуацією самотужки. Прийняти дружній жест:

«– Шэрон… – всхлипнула Холли. – Спасибо тебе, спасибо тебе большое. Ты так обо мне беспокоишься, а я вела себя так ужасно по отношению ко всем вам… Я думала, что смогу справиться сама… но не смогла.»


2.2. Комунікатив.....

1. Протягом спілкування комунікативна ініціатива належить Шерон. Вона сама виявила бажання прийти до подруги та підтримати її у скрутному становищі:

«О Господи! Чем ты тут занимаешься? Я уже битый час колочу в эту дурацкую дверь!»

Хоч спочатку Шерон була вкрай різкою у своїх висловлюваннях – це, здавалося, підбадьорило Холлі.

«Так, никаких больше слез! Сегодня мы будем только смеяться, радоваться и шутить. Быстро в душ!»

2.3 Комунікативні стратегії

Шерон використовує регулятивно-спонукальну комунікативну стратегію. Вона переконує подругу сходити в душ, випити чаю та поїсти трохи бісквітів.

«Нуда. В общем, смотри. Я тут купила кое-какие овощи и фрукты, сыр, йогурты и, конечно, молоко. Не знаю, где ты держишь макароны и консервы, так что я их пока засунула вот сюда. »

Холлі не залишається нічого іншого, як піддатись натиску Шерон. Співрозмовники реалізують свої комунікативні наміри, зберігши баланс стосунків (комунікативну рівновагу). Їх спілкування вибудуване на основі стратег.....

This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadДопускова робота з предмету «Основи теорії мовної комунікації» на тему «Комунікативний паспорт персонажів роману Сесілії Агерн «P. S. Я кохаю тебе. Розділ 3»
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis
  1. . Оцінка комунікативних стратегій учасниками спілкування

Шерон намагається змінювати теми та стратегії, щоб знайти підхід до Холлі, психічний стан якої є досить хитким. Холлі готова прийняти щиру допомогу Шерон, унеї не виникає підстав негативно реагувати на поведінку подруги. Обидва учасники спілкування позитивно сприймають комунікативну поведінку партнерів.

2.5 Психологічний стан учасників спілкування

На початку діалогу Холлі почуває себе збентежною. Їй стає соромно, що вона зовсім перестала слідкувати за собою та за своєю домівкою:

« Да, хорошо бы попить чаю, но у меня, кажется, совсем нет молока. Не помню, когда я в последний раз… – Холли беспомощно развела руками, смутившись оттого, что она так запустила себ.....

Наприкінці діалогу Холлі висловлює подяку Шерон за надану дружню підтримку. Дівчина вже не почуває себе настільки безпомічною та відлюдною.

Шерон, у свою чергу, виглядає вкрай рішучою та налаштованою допомогти подрузі з самого початку розмови:

«Решительным шагом Шэрон прошла по дому, распахнула настежь окна, собрала по дороге грязные чашки и тарелки, покрытые заплесневелыми остатками еды . Обещай, что позвонишь. И что выберешься наконец из дому»


2.6 Соціальні й комунікативні ролі учасників спілкування

Соціальні ролі:

Холлі - у свої тридцять років вона залишилася вдовою. Після смерті чоловіка у жінки почалася глибока депресія. Поки Джеррі був ще живий, у дружини була надія на те, що його все-таки можна врятувати. Навіть під час похорону Холлі не відчували втрати, до кінця не усвідомлюючи, що сталося.

Шерон – звичайна жінка, доволі симпатичної зовнішності, життя якої не було наповнене негараздами.

Комун.....

This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadДопускова робота з предмету «Основи теорії мовної комунікації» на тему «Комунікативний паспорт персонажів роману Сесілії Агерн «P. S. Я кохаю тебе. Розділ 3»
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis

Холлі – закрита, з обережністю іде на контакт, оскільки вже відвикла від перебування у суспістві, та зокрема від спілкування з людьми.

Шерон – впевнена у своїх силах, рішуча, позитивно налаштована. Не намагається приховати свої справжні наміри

2.7 Комунікативні позиції партнерів

Загалом, діалог протікає з позиції двох подруг. Але у його завершенні проявляється украплювання позицїї Батько-Дитина:

«– Обещай мне, что ты будешь есть.

Обещаю.

Обещай, что позвонишь. И что выберешься наконец из дому.

Обещаю. Хотя, – Холли страдальчески вздохнула, – ты уже стала говорить в точности как моя мамочка.»

2.8 Прийоми впливу на сп.....


Холлі:

- Уміння слухати співрозмовника

- Висловлює деяке занепокоєння, недовіру

- Висловлює подяку

- Не боїться здатися слабкою

Шерон:

- Натиск

- Прямолінійність

- Проявляє наполегливість: «Холли, я знаю, что ты здесь! Пожалуйста, впусти меня!»

2.9 Характеристика типів спілкування персонажів

Спілкування міжособистісне. Присутнє спілкування із самим собою (роздуми Холлі). Перша частина: спілкування дещо недовірливе; друга частина – більш розкуте, відкрите, ініціативне.

2.10 Складові комунікати.....

Співрозмовники дотримуються:

- Максими згоди:

«Сходи в душ, пока я тут вожусь, а потом выпьем чаю»

«Да, хорошо бы попить чаю…»

-Максими манери:

«Так, никаких больше слез! Сегодня мы будем только смеяться, радоваться и шутить. Быстро в душ!»

Шерон намагалася дотриматися принципів ввічливості, щоб досягнути комунікативної мети. Але вона порушує максиму тактовності, коли говорить: «Боже, Холл, ты выглядишь пр.....

Холлі порушує:

- Максими повноти інформації:

«Ой, Шэрон, не надо. Я сама собиралась…»

2.11 Виявлення дії загальних законів спілкування

1. Закон довіри до простих слів, або закон комунікативної простоти:

«Не волнуйся, я тут все принесла. Видок у тебя – будто ты не ела неделю»

2. Закон мовного посилення емоцій:

«Па-пам! – победно пропела Шэрон, протягивая Холли набитую сумку»

3. Закон залежності ефективності спілкування від різних комунікативних зусиль. Обидва партнери доклали максимум зусиль для ведення кооперативного спілкування.
3. Аспекти мовного коду в комунікації (мовленнєвий паспо.....

  1. Найчастотніші типи мовленнєвих актів

Холлі використовує такі мовленнєві акти:

Експресиви: «Да, наверное, я действительно пытаюсь справиться…»

«Перестань! Я еще успею всего этого наслушаться от других.»

«Ах, ты об этом. Спасибо, хорошо. Как видишь, прекрасная диета.»

Шерон використовує такі мовленнєві акти:

Репрезентативи:«Я же твоя подруга, Холл. Кто тебе поможет, если не я?»

Декларативи: «Ты же сама видишь, Холл, тебе нужно больше времени провод.....


Legal info - Data privacy - Contact - Terms-Authors - Terms-Customers -
Swap+your+documentsParse error: syntax error, unexpected '{' in /var/www/bodo/dokumente-online.com/caching_ende.inc on line 23