<
>
swopdoc logo
Download
a) trade for free
b) buy for 8.21 $
Document category

Essay
Ancient history

University, School

Mapple Valley Highschool

Grade, Teacher, Year

12, Оль­га Лео­нід­івн­а , 2018

Author / Copyright
Text by Amalie Q. ©
Format: PDF
Size: 0.04 Mb
Without copy protection
Rating [details]

Rating 4.0 of 5.0 (1)
Networking:
0/0|0[0.0]|2/3More documents
Hygiene of voice. Фо&­#10­88;l­4;у ку&­#10­83;n­0;т пр&­#10­86;m­2;е го&­#10­83;l­6;с Ос&­#10­86;k­3;л го&­#10­83;l­6;с вч&­#10­80;m­0;е Гі&­#10­75;o­0;є го&­#10­83;l­6;с пе&­#10­76;k­2;г Вп&­#10­88;k­2;в дл&­#11­03; ві&­#10­76;l­5;о го&­#10­83;l­6;с 2 Зміст Вступ 3 Розділ 1. Формування культури професійного голосу 5 Розділ 2. Особливості голосу вчителя 15 Розділ 3 . Гігієна голосу педагога 18 Розділ 4. Вправи для відновлення голосу 21 4.1 Пальчикова гімнастика 23 4.2 Нейропсихологіч­ний комплекс 25 4.3 Дихальна гімнастика 27 4.4 Артикуляційна гімнастика 28 4 5 Інтонаційно - фонетичні вправи 30 4.6 Скоромовки 31 Розділ 5. Якість усної мови 32 Висновок 36 Список використаної літератури: 38 Вступ Педагогічна діяльність вимагає від людини великої самовіддачі, оскільки вона побудована на спілкуванні, яке повинне бути щирим, переконливим. Урок, бесіда або інша форма занять з дітьми вимагає не тільки глибоких професійних знань, але і високого рівня загальної культури,
Державна цільова соціальна програма передбача­є щорічне підвищенн­я ставок акцизного збору на тютюнові вироби з метою забезпече­нн­я зростання реальних цін на такі вироби з одночасни­м вжиттям заходів для ліквідаці­ї всіх форм незаконно­ї торгівлі тютюновим­и виробами. Збільшува­ти ставки акцизного збору на тютюнові вироби треба таким чином, щоб зростання цін на ці вироби перевищув­ал­о рівень інфляції, що буде сприяти процесу зменшення поширенос­ті куріння. Така політика оподаткув­ан­ня забезпечи­ть суттєве зростання доходів державног­о бюджету, а частина цих доходів зможе використо­ву­ватися на державні заходи контролю над тютюном. Всі зазначені стратегії передбаче­ні

Пірцхалава Тіна 11 а

Сучасні молодіжні субкультури

У всі часи існувало розшарування суспільства на різні класи. На бідних і багатих, на розумних і безграмотних, на буржуазію і пролетаріат, але за весь час існування суспільства ніколи не спостерігалося такого яскравого і насиченого розшарування молоді. Як дивно б це не звучало, але кого зараз тільки немає? Панки, готи, емо, фріки, растамани .

Існує безліч молодіжних субкультур, як і безліч стереотипів про те, що субкультура - це обов'язково погано. Свідчення тому, що половина безграмотних у цій справі людей вважають, що всі неформали ( люди з різних субкультур) є божевільними сектантами. Давайте ж спробуємо знайти плюси і мінуси кожної субкультури, щоб насамперед розуміти їх як людей.


Репери і хіп-хоп ери


Всім відомі і знайомі люди. Вони носять широкий і вільний одяг, більшість захоплюється баскетболом, бітбоксом і, звичайно, написанням репу.

Плюси: людина-репер не лише займається спортом (що вже є плюсом), вона проявляє себе творчо. А прояв таланту завжди спричинює зростанню особистості.

Мінуси: все ніби добре, але є така підтечія як «Ганста». Ось саме тут «в моді» агресивний стиль поведінки. Такі люди можуть володіти вогнепальною зброєю, оскільки вважають, що світ жорстокий, і лише вони самі можуть себе захистити. Вони вважають себе за королів і не визнають нікого і нічого .....[read full text]


This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadФілософія як сенс життя
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis

Готи


Упізнати таких людей не складе жодних труднощів. Гот обов'язково одягнений у чорне і в нього обов'язково мармурово-біла шкіра. Проте сенс життя готів – ця сама готика – як кут сприйняття життя, а зовсім не культ смерті. Готика – явище естетичне, а похмурі образи - не більше ніж епатаж. Безглуздо шукати сенс життя в смерті – його там немає. Смерть - це нагадування, привід прагнути до життя.

Плюси: як правило, готи - це люди, які шукають натхнення, а значить творчі люди. І їх захоплення даною субкультурою ніщо інше, як просто спосіб насититися енергією. А їх вигляд (нехай навіть він декого лякає), це просто відповідь, створена на противагу нічого не вартому гламуру, в якому за картинк.....

Мінуси: тут так само є небезпечні підтечії. Існують сатаністи. Їх ідеологія – ідеологія епатажу і бунт проти церковно

традиціоналістської системи. Саме люди з такої субкультури можуть піти на осквернення церковних предметів, жертвопринесення та інші дії, засновані на поклонінні сатані.


Скінхеди


Це неофашистські молодіжні угрупування закритого типу. Проповідують культ сильної особи, расизм, шовінізм, культ чорної магії, систематично займаються фізичною підготовкою. Не приховують своїх поглядів.

Вітанням є витягнута вперед рука. Часто на чолі такого молодіжного угрупування стоїть доросла людина з профашистськими поглядами.

Плюси: звичайно, справжнім плюсом це не назвеш, але ідея скінхедів - тільки сильні можуть жити. Отже, потрібно бути сильним, і не лише тілом, але і духом. Саме це прагнення з натяжкою можна назвати позитивним.

Мінуси: мінусів набагато більше. Свою ідею вони сприймають дуже буквально. Саме за скінхедами дуже часто помічаються напади безпричинної агресії по відношенню до інших людей. Вони абсолютно не бояться убити «не свого», і навіть в деякій мірі прагн.....

This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadФілософія як сенс життя
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis


Растамани (растафарі)


Із їхньої точки зору, можна: любити людей, палити траву, байдикувати, осягати сенс життя, розповідати іншим про растафарі, філософствувати, грати на барабанах, боротися з Вавілоном, носити дреди і слухати реггі; не можна: їсти свинину, молюсків, сіль, оцет, рибу без луски, коров'яче молоко, палити тютюн, пити ром і вино, носити речі з чужого плеча, їсти приготовану іншими їжу, грати в азартні ігри, торкатися мертвих, проповіду.....

Плюси: досить спокійна культура і нешкідлива для суспільства. Як кажуть «чим би дитя не тішилося.»

Мінуси: по суті, їх заняття - це неробство, така людина навряд чи стане кимось великим у соціальному житті.


Ролеві ігри, ролевими


Це люди, які люблять грати за сценарієм. Вони можуть поставити свою улюблену книжку як спектакль і жити так довгий час. По суті все те ж саме як при зйомках фільму, тільки без камер.

Плюси: тільки розвинені люди в інтелектуальному плані стають ролевиками. Вони обов'язково освічені, начитані, і вельми інтелігентні і миролюбні.

Мінуси: є небезпека «загратися» за тим або іншим сценарієм і вже не вийти з ролі. При таких ситуаціях людина просто вибивається з суспільства.


.....

This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadФілософія як сенс життя
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis


Люди, які люблять яскраво одягатися і поводитися, привертати до себе увагу. Тут і яскраві кольори одягу, і тату і різний пірсинг. По суті, ці люди не лише яскраво виглядають, вони і яскраво мислять. Зазвичай такі люди - це співаки, письменники, композитори. Взагалі, знову люди творчої натури. Фрік-культура – це культура сміливих і абсолютно відв'язних людей.

Плюси: немає ніякого негативного ставлення до світу і до «не своїх». Немає нічого такого, проти чого вони вороже виступають.

Мінуси: саме їх свобода є їх головним мінусом. Вона дає їм все, тоді як на них самих неможливо вплинути ззовні, тобто якщо поки це нешкідливо і весело, то хто знає, в що це виллється потім… І ніхто їх не зможе зупинити…


Мета.....


Їх зовнішній вигляд зухвало агресивний: чорний одяг з великою кількістю металу, зображенням черепів, крові, написом &⊥∞+†;сатана&⊥∞+†; англійською мовою. Хоча одяг чистий, охайний. Класичні металісти носять вузькі чорні джинси, заправлені у високі черевики або «козаки», шкіряні куртки з косою блискавкою - &⊥∞+†;косухи&⊥∞+†;, &⊥∞+†;косовороти&⊥∞+†;, сережки в лівому вусі, персні із зображенням черепів або інших чорних магічних символів (пентаграма, скелет і т. д.) Але їх зовнішня агресивність і похмурість найчастіше є засобом епатажу оточуючих людей. Ті, яким за 25 років, займаються серйозною роботою, як правило, миролюбні, хоча інколи можуть побешкетувати разом з тими, хто молодший.

Плюси: як правило, люди вельми цікаві і не замкнуті в своєму маленькому світі. Для них це всього лише спосіб провести час.

Мінуси: надмірний алкоголь і агресія на їх «залізних друзях» - крутих мотоциклах, можуть привести до аварій і інших ситуацій, пов'язаних з алкоголем.


Панки


Їх можна відразу впізнати по ірокезові на голові. Часто носять чорні шкіряні куртки, люблять пірсинги. В їх стилі завжди присутня неохайність і недбалість. Грубий жаргон, близький до жаргону &⊥∞+†;зони&⊥∞+†;. Поведінка непристойна. Багато хто з них вживає наркотики, спиртні напої, токсичні речовини.

Плюси: може вони і є, але збоку їх не видно.

Мінуси: там, де з'являються панки, - бійки, грабунки, насильство з метою наруги над особистістю.


Емо


За традиційну зачіску емо вважається косий, рваний чубок до кінчика носа, що закриває одне око, а ззаду коротке волосся, що стирчить в різні боки. Перевага віддається жорсткому прямому чорному волоссю. У дівчат можливі дитячі, смішні зачіски — два маленькі хвостики, яскраві заколочки — сердечка з боків, бантики. Часто емо-кіди проколюють вуха або роблять тунелі. Окрім того, на обличчі емо-кіда може бути пірсинг (наприклад в губах і лівій ніздрі, бровах, переніссі). Їх легко можна впізнати по кольорах в одязі: роже.....

This paragraph has been concealed!Download the complete document
DownloadФілософія як сенс життя
Click on download to get complete and readable text
• This is a free of charge document sharing network
Upload a document and get this one for free
• No registration necessary, gratis

Плюси: якщо не рахувати їх емоційність, то цілком мирний і тихий народ. Не налаштовані вороже і не хочуть поневолити світ.

Мінуси: прагнення до переживання яскравих і чистих емоцій і їх вираженню — головне правило для емо. Їх відрізняє: жадання самовираження, протистояння несправедливості, особливе, чутливе світосприйняття. Отже все це може привести до нервового зриву і до проблем у подальшому житті. Пірцхалава Тіна 11 а


ЗАСТОСУВАННЯ МАГНІТНИХ МАТЕРІАЛІВ


Ми звикли до магніту і ставимося до нього трішки поблажливо як до застарілого атрибуту шкільних уроків фізики, часом навіть не підозрюючи, скільки магнітів навколо нас. В наших квартирах десятки магнітів: у електробритвах, динаміках, магнітофонах, в годиннику, в банках з цвяхами, нарешті. Самі ми - теж магніти: біоструми, поточні в нас, народжують навколо нас химерний візерунок магнітних силових ліній. Земля, на якій ми живемо, - гігантський блакитний магніт. Сонце - жовтий плазмовий куля - магніт ще більш грандіозний. Галактик і туманності, ледь помітні телескопами, - незбагненні за розмірами магніти. Термоядерний синтез, Магнітодинамічний генерування електроенергії, прискорення заряджених частинок в синхротронах, підйом затонулих суден - все це області, де потрібні грандіозні, небачені раніше за розмірами магніти. Проблема створення сильних, надсильних, ультрасильної і ще більш сильних магнітних полів стала однією з основних в сучасній фізи.....


Магніт відомий людині з незапам'ятних часів. До нас дійшли згадки про магніти та їх властивості в працях Фалеса Мілетського (прибл. 600 до н.е.) і Платона (427-347 до н.е.). Само слово «магніт» виникло у зв'язку з тим, що природні магніти були виявлені греками в Магнесии (Фессалія).

Природничі (або природні) магніти зустрічаються в природі у вигляді покладів магнітних руд. В Тартуському університеті знаходиться найбільший відомий природний магніт. Його маса становить 13 кг, і він здатний підняти вантаж в 40 кг.

Штучні магніти - це магніти створені людиною на основі різних феромагнетиків. Так звані «порошкові» магніти (з заліза, кобальту та деяких інших добавок) можуть утримати вантаж більш ніж 5000 разів перевищує їх власну масу.


Існують штучні магніти двох різних видів:


Одні - так звані постійні магніти, що виготовляються з «магнітно твердих» матеріалів. Їх магнітні властивості не пов'язані з використанням зовнішніх джерел або струмів.


До іншого виду відносяться так звані електромагніти з сердечником з «магнітно-м'якого» заліза. Створювані ними магнітні поля обумовлені в основному тим, що по проводу обмотки, що охоплює сердечник, проходить електричний струм.


У 1600 році в Лондоні вийшла книга королівського лікаря В. Гільберта "Про магніті, магнітних тілах і великому магніті - Землі". Це твір стало першою відомою нам спробою дослідження магнітних явищ з позицій науки. У цій праці зібрані були тоді відомості про електрику і магнетизм, а також результати власних експери.....

З усього, з чим стикається людина, він перш за все прагне витягти практичну користь. Не минув цієї долі і магніт


У моїй роботі я спробую простежити, як використовуються магніти людиною задля війни, а в мирних цілях, в тому числі застосування магнітів в біології, медицині, в побуті.


ВИКОРИСТАННЯ МАГНІТІВ.


Далі подано короткий огляд приладів і областей науки і техніки де використовуються магніти.


КОМПАС, прилад для визначення горизонтальних напрямків на місцевості.

Застосовується для визначення напрямку, в якому рухається морське, повітряне судно, наземний транспортний засіб; напрямки, в якому йде пішохід; направлення на певний об'єкт чи орієнтир. Компаси поділяються на два основні класи: магнітні компаси типу стрілочних, якими користуються топографи і туристи, і немагнітні, такі, як гірокомпас і .....


До 11 в. відноситься повідомлення китайців Шен Куа і Чу Ю про виготовлення компасів з природних магнітів і використанні їх в навігації. Якщо


довга голка з природного магніту урівноважена на осі, що дозволяє їй вільно повертатися в горизонтальній площині, то вона завжди звернена одним кінцем на північ, а іншим - на південь. Позначивши який вказує на північ кінець, можна користуватися таким компасом для визначення напрямків.


Магнітоелектричні прилади. В таких приладах використовується сила взаємодії магнітного поля зі струмом в витках обмотки рухомої частини, яка прагне повернути останню


Індукційні лічильники електроенергії. Індукційний лічильник являє собою не що інше, як малопотужний електродвигун змінного струму з двома обмотками - токовой і обмоткою напруги. Проводить диск, поміщений між обмотками, обертається під дією крутного моменту, пропорційного споживаної потужності. Цей момент врівноважується струмами, що наводяться в диску постійним магнітом, так що частота обертання диска пропорційна споживаної потужності.


Електричні наручні годинники живляться мініатюрної батарейкою. Для їх роботи потрібно набагато менше деталей, ніж в механічних годинниках; так, в схему типових електричних портативних годин входять два магніти, дві котушки індуктивності .....

Замок - механічне, електричне або електронний пристрій, що обмежує можливість несанкціонованого користування чим-небудь. Замок може приводитися в дію пристроєм (ключем), наявним у розпорядженні певної особи, інформацією (цифровим або буквеним кодом), введеної цією особою, чи який або індивідуальною характеристикою (наприклад, малюнком сітківки ока) цієї особи. Замок зазвичай тимчасово з'єднує один з одним два вузла або дві деталі в одному пристрої. Найчастіше замки бувають механічними, але все більш широке застосування знаходять електромагнітні замки.


Магнітні замки. В циліндрових замках деяких моделей застосовуються магнітні елементи. Замок і ключ забезпечені відповідними кодовими наборами постійних магнітів. Коли в замкову щілину вставляється правильний ключ, він притягує і встановлює в потрібне положення внутрішні магнітні елементи замка, що і дозволяє відкрити замок.


Динамометр - механічний або електричний прилад для вимірювання сили тяги або крутного моменту машини, верстата .....Legal info - Data privacy - Contact - Terms-Authors - Terms-Customers -
Swap+your+documentsParse error: syntax error, unexpected '{' in /var/www/bodo/dokumente-online.com/caching_ende.inc on line 23